2022-logo

WIECZÓR REKREACYJNO-INTEGRACYJNY

Kiedy i gdzie?

Gdynia Arena, sobota – 2 kwietnia, w godz. 18:00-21:00.

Wstęp na podstawie imiennych identyfikatorów, które dla siebie i zawodników trenerzy odbiorą w Rejestracji.

Nie przynoście toreb ani plecaków (będą one kontrolowane na wejściu, a to wydłuży kolejki). Do hali nie wolno wnieść nic szklanego, łatwopalnego ani ostrego, zaś sporne przedmioty zostaną zarekwirowane.

Rekreacja i integracja

Na płycie hali uczestnicy mogą pograć w wielkoformatowe gry pod okiem odysejowych animatorów i potańczyć do muzyki granej przez DJ-a, zagrzewani do zabawy przez odysejowych wodzirejów.

Kto zechce zregenerować siły – może odsapnąć na trybunach, a w dowolnym momencie wybrać sobie bezpłatną przekąskę i napój. Dodatkowe napoje i przekąski dostępne są za dopłatą.

Dla dzieci pragnących odpocząć od hałasu – poza główną salą przez cały czas dostępna jest Strefa Spokoju, a w niej odysejowe kolorowanki i łamigłówki, z którymi można zmierzyć się pod opieką odysejowych szeryfów.

Trenerzy i wolontariusze mogą bawić się z drużynami na płycie hali; mogą też spotkać się, odetchnąć i porozmawiać przy pysznym jedzeniu – w wydzielonej, komfortowej przestrzeni, do której co do zasady nie mają wstępu odyseusze.

Wszyscy chętni mogą nadrobić zaległości w gadżetowych zakupach, odwiedzając w holu Szop Shop.

Ważne zasady

Za sprawowanie opieki nad niepełnoletnimi uczestnikami oraz za ich zachowanie podczas całego Wieczoru Rekreacyjno-Integracyjnego odpowiedzialność zawsze ponosi trener drużyny.

Bądźcie posłuszni wobec poleceń szeryfów oraz pracowników ochrony!

Podczas całego wydarzenia nikomu nie wolno pić alkoholu ani palić!

Jeśli komuś byłaby potrzebna pierwsza pomoc, poproście szeryfa o zawołanie ratownika medycznego. Nad bezpieczeństwem uczestników i gości czuwa Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR.

Warto mieć ze sobą trochę pieniędzy – na dokupienie w razie potrzeby dodatkowych napojów lub przekąsek, czy też na zakupy w Szop Shopie.

Skip to content