2022-logo

PRZED WYSTĘPEM

Rozładunek rekwizytów

Autokary oraz minibusy dowożące ekwipunek drużyn mogą na chwilę zatrzymać się na tyłach Budynku III PPNT (niedaleko wejścia D) i tam zostać szybko rozładowane – ale zaraz potem muszą niezwłocznie odjechać i zaparkować gdzieś indziej. Duży, ogólnodostępny, darmowy parking znajduje się przy hali Gdynia Arena (5 minut jazdy od PPNT).

Okolicę, w której odbywa się konkurs, ukazuje mapka finałowa.

Budynki II i III PPNT są połączone korytarzem – można przemieszczać się pomiędzy nimi bez wychodzenia na zewnątrz.

Strefa Przygotowań

Drużyna może rozłożyć swoje rzeczy w dowolnym miejscu na którymkolwiek z udostępnionych korytarzy PPNT (w Budynkach II i III) i tam przygotować się do występu – z zastrzeżeniem, że nie wolno zatarasować przejścia, które musi pozostać drożne dla kibiców i innych ekip.

Uczestnicy mogą przebierać się w kostiumy w toaletach (dziewczęta w damskich, chłopcy w męskich).

Narzędzi, elektronarzędzi, klejów oraz farb wolno używać wyłącznie w wyznaczonych i oznakowanych Strefach Roboczych – pod nadzorem szeryfów pilnujących porządku. W Budynku II jest to korytarz #4, natomiast w Budynku III – sala G na 1. piętrze.

Wszystkie potrzebne rzeczy drużyna musi przywieźć własne – organizatorzy nie będą w stanie użyczyć nikomu żadnych sprzętów ani materiałów.

Zespół powinien zgłosić się na odprawę u Sędziego Przedstartowego około 30-20 minut przed wskazaną w harmonogramie godziną występu.

Zadbajcie o porządek!

Opuszczając miejsce swoich przygotowań, posprzątajcie po sobie. Drobne odpadki wyrzućcie do kosza, a niepotrzebne dekoracje wyrzućcie do oznakowanego kontenera na zewnątrz gmachu PPNT.

Przed końcem dnia musicie zabrać z PPNT wszystkie swoje rzeczy – nie można pozostawić wewnątrz budynku żadnych dekoracji ani śmieci.

Bądźcie uczciwi!

Jeśli ktoś z was uszkodzi coś, co nie jest własnością waszej drużyny – od razu sami zgłoście to szeryfom.

Skip to content