2022-logo

PRZED WYJAZDEM

Bądź na bieżąco!

Regularnie odwiedzaj stronę final.odyseja.org i uważnie wczytuj się w informacje na niej publikowane: lepiej wszystko wiedzieć wcześniej, żeby na miejscu nie tracić czasu i pobyt na Finale wykorzystać „na maksa”.

Warto śledzić profil facebook.com/odysejaumyslu – żeby nie przegapić żadnego ważnego ogłoszenia.

Harmonogram godzinowy może ulegać zmianom! Gdyby dotyczyły one waszej drużyny, powiadomimy o tym trenerów pocztą elektroniczną.

Jeżeli znajdziesz błąd w szkicowym harmonogramie (np. okaże się, że mielibyście być w dwóch miejscach jednocześnie), pilnie zgłoś problem – pisząc na adres harmonogramy@odyseja.org. Bezzasadne życzenia typu “Wolelibyśmy wystąpić o innej godzinie” nie będą uwzględniane. Na uwagi do harmonogramu czekamy tylko do czwartku, 10.03, godz. 20:00!

Formularze drużynowe

Drużyna musi zabrać na zawody komplet wymaganych formularzy.

Najpierw należy poniższe interaktywne pliki PDF pobrać na swój komputer.

Następnie trzeba każdy z formularzy otworzyć z własnego dysku i wypełnić (można to robić stopniowo, zapisując kolejne zmiany).

Gotowy dokument prosimy wydrukować i dostarczyć na konkurs we właściwej liczbie kopii.

Na tej samej zasadzie należy zgrać i uzupełnić Spis Wymaganych Objaśnień – i przywieźć ze sobą jego wydruk w 4 egzemplarzach.

W Polsce numer Członkostwa nie jest obowiązkowy. Nie trzeba umieścić go na Znaku Drużynowym ani podawać na formularzach.

Spotkanie z rodzicami i odyseuszami

Spotkaj się z rodzicami lub opiekunami odyseuszy. Przekaż im wszystkie istotne informacje, ustal z nimi kwestie organizacyjne, odpowiedz na ich pytania, podziękuj za pomoc i współpracę.

Drużynie powiedz, że jesteś z niej dumny i wierzysz, że pokaże, co potrafi. Podkreśl, że przygotowując się do konkursu w naprawdę niełatwym czasie, cała ekipa spisała się na medal!

Skip to content