IMMERGAS PARTY

KTO, GDZIE I KIEDY?

Kto: Drużyny, trenerzy i wolontariusze. Wstęp wyłącznie z identyfikatorami

Gdzie: Polsat Plus Arena Gdynia 

Kiedy: sobota, 06.04.2024, 18:00-21:00 

ZAPRASZA IMMERGAS POLSKA

Przed nami 3 godziny rekreacji i integracji! 

Strefa Rozgrzewającej Zabawy na płycie hali to przestrzeń, w której DJ i odysejowi wodzireje rozkręcają szał na parkiecie. Można też pograć w duże gry pod okiem odysejowych animatorów, odsapnąć na trybunach, a w dowolnej chwili wybrać sobie bezpłatną przekąskę oraz napój (dodatkowe napoje i przekąski dostępne są za dopłatą). 

Strefa Energooszczędnego Relaksu to miejsce, gdzie jest trochę spokojniej. Można zrelaksować się przy łamigłówkach i kolorowankach, posiedzieć i pochillować – albo skryć się w Mobilnej Strefie Ciszy. 

Strefa Kreatywności Odnawialnej to coś dla trenerów, bo tutaj odyseusze nie mają wstępu. Przy pysznym jedzeniu można porozmawiać ze starymi przyjaciółmi oraz zagadać do nowych znajomych. 

Wszyscy chętni mogą nadrobić zaległości w gadżetowych zakupach, odwiedzając Szop Shop w holu wejściowym. 

WAŻNE ZASADY

Nie bierzcie toreb ani plecaków (będą kontrolowane przy wejściu, a to spowolni kolejkę). Nie wolno wnieść nic szklanego, łatwopalnego ani ostrego, a przedmioty sporne mogą zostać zarekwirowane. 

Słuchajcie zaleceń szeryfów i ochrony.

Za opiekę nad nieletnimi uczestnikami oraz za ich zachowanie podczas wieczoru zawsze odpowiada trener drużyny.

Nikomu nie wolno pić alkoholu ani palić.

Gdyby ktoś poczuł się źle i potrzebna była pierwsza pomoc – poproście szeryfa o wezwanie ratownika medycznego. Dyżur pełni Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR.

Warto mieć ze sobą trochę pieniędzy – na dokupienie w razie czego dodatkowych napojów lub przekąsek, czy też na zakupy w Szop Shopie. 

Skip to content