DOJAZD I PARKING

MAPKA DO POBRANIA

Obiekty i okolicę, gdzie odbywa się Finał, ukazuje mapka sytuacyjna, którą warto sobie wydrukować.

WYŁADUNEK AUTOKARÓW

PPNT: Autokary i busy dowożące drużyny i ich ekwipunek mogą na kilka minut stanąć w którejś z dostępnych zatoczek na tyłach Budynku IV lub III i tam zostać szybko rozładowane – ale zaraz potem muszą bezzwłocznie odjechać i zaparkować gdzieś indziej. Nie wolno zablokować przejazdu!

Arena: Wysadzić odyseuszy i wyładować ich osprzęt można na którymś z dostępnych miejsc postojowych przy gmachu albo na bezpłatnym parkingu pomiędzy halą a Centrum Riviera. Nie wolno zablokować przejazdu!

PARKINGI

PPNT: Dwa płatne parkingi dla aut osobowych – jeden naziemny (wjazd od al. Zwycięstwa), jeden podziemny (dojazd uliczką od strony torów kolejowych). Cena: 3,50 zł/godz. (do uregulowania w kasie automatycznej); przy wyjeździe trzeba mieć opłacony bilet parkingowy (kara za jego brak wynosi 150 zł). 

Arena: Duży, ogólnodostępny, bezpłatny parking dla samochodów i autokarów – zlokalizowany pomiędzy halą a Centrum Riviera (wjazd od ul. Górskiego).

DOJAZD KOMUNIKACJĄ

PPNT: Szybka Kolej Miejska (przystanek: Gdynia Redłowo), autobusy i trolejbusy ZKM Gdynia (przystanki: Park Technologiczny, Centrum Nauki Experyment i Redłowo SKM). 

Arena: Pomorska Kolej Metropolitalna (przystanek: Gdynia Stadion), autobusy i trolejbus ZKM Gdynia (przystanki: Gdynia Arena i Stadion PKM).

Zaplanuj dojazd przy użyciu jakdojade.pl

Pomiędzy PPNT a Areną najwygodniej przemieszczać się piechotą (15 minut).

Skip to content