CEREMONIA FINAŁOWA

KTO, GDZIE I KIEDY?

Kto: Drużyny, trenerzy, wolontariusze i kibice. Wstęp wyłącznie z biletami

Gdzie: Polsat Plus Arena Gdynia 

Kiedy: niedziela, 16.04.2023, wpuszczamy od 18:00, zaczynamy ok. 18:30, kończymy ok. 21:00

WAŻNE ZASADY

Nie bierzcie toreb ani plecaków (będą kontrolowane przy wejściu, a to spowolni kolejkę). Nie wolno wnieść nic szklanego, łatwopalnego ani ostrego, a przedmioty sporne mogą zostać zarekwirowane. 

Trzeba mieć bilet, który pozwala zająć konkretne miejsce (sektor, rząd, krzesło). Nie wolno przesiadać się i biegać po hali – zaś bilet należy zachować do kontroli.

Słuchajcie zaleceń szeryfów i ochrony.

Gdyby ktoś poczuł się źle i potrzebna była pierwsza pomoc – poproście szeryfa o wezwanie ratownika medycznego. Dyżur pełni Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR.

Otrzymane w Rejestracji światełka przypnijcie sobie do smyczek na szyjach i włączcie dopiero na miejscu.

EMOCJE I WYNIKI

W ten wyjątkowy wieczór poczujemy, że marzymy, myślimy, tworzymy – razem. Uroczysta atmosfera i efektowna oprawa podkreślą, że w Odysei Umysłu droga jest ważniejsza niż cel – i właśnie dlatego każdy odyseusz jest Zwycięzcą

Przygotowaliśmy atrakcje i niespodzianki, więc warto zostać do końca!

Kto uzyska tytuł Laureatów Finału?  

W konkurencjach niepodzielonych na ligi – zespoły, które zajmą miejsca I oraz II. 

W konkurencjach podzielonych na ligi – zdobywcy I miejsca w każdej lidze. 

Trenerzy tych drużyn muszą wziąć udział w wirtualnej odprawie – w poniedziałek (17.04) o 20:00. Link do spotkania na platformie MS Teams roześlemy mailem.

E-CERTYFIKATY I E-DYPLOM

Po Finale – we wtorek (18.04) – trenerzy otrzymają e-mail zawierający w załączniku elektroniczne blankiety certyfikatów uczestnictwa dla odyseuszy i dla siebie. Można je samemu wypełnićwydrukować i rozdać wtedy, gdy uznacie za stosowne. Załączymy również wirtualny dyplom drużynowy za zajęte miejsce.

Skip to content