2022-logo

CEREMONIA FINAŁOWA

Kiedy i gdzie?

Gdynia Arena, niedziela – 3 kwietnia, w godz. 18:00-21:00.

Drzwi hali otwieramy o 18:00, a ceremonię rozpoczynamy oficjalnie około 18:30.

Wstęp na podstawie wejściówek, które przez całą ceremonię należy zachować przy sobie do kontroli. Wejściówki dla drużyn i trenerów wydawane są w Rejestracji. Kibice mogą je nabyć w Szop Shopie po 30 lub 20 zł/szt. (za miejsca lepsze bądź nieco gorsze).

Nie przynoście toreb ani plecaków (będą one kontrolowane na wejściu, a to wydłuży kolejki). Do hali nie wolno wnieść nic szklanego, łatwopalnego ani ostrego, zaś sporne przedmioty zostaną zarekwirowane.

Ważne zasady

Każdy musi usiąść na tym krzesełku, które wskazano na wejściówce (podany sektor, rząd i numer). Po zajęciu miejsc nie wolno przesiadać się, przechodzić do innych sektorów, schodzić na scenę ani biegać po hali.

W Rejestracji oprócz wejściówek otrzymacie również światełka. Przypnijcie je sobie do smyczek na szyjach i włączcie dopiero po przybyciu na ceremonię.

Bądźcie posłuszni wobec poleceń szeryfów oraz pracowników ochrony!

Jeśli komuś byłaby potrzebna pierwsza pomoc, poproście szeryfa o zawołanie ratownika medycznego. Nad bezpieczeństwem uczestników i gości czuwa Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR.

 

Emocje i wyniki

Czas przed i po Ceremonii Finałowej to ostatnia okazja, by odwiedzić Szop Shop (w holu hali). Na miejscu można też kupić wodę do picia.

W ten wyjątkowy wieczór poczujemy, że marzymy, myślimy, tworzymy razem. W efektownej oprawie, wśród śmiechu i radosnego krzyku przypomnimy sobie, że w Odysei Umysłu droga jest ważniejsza niż cel – i że właśnie dlatego każdy odyseusz jest prawdziwym Zwycięzcą. Przygotowaliśmy różne atrakcje i niespodzianki, więc warto zostać do samego końca uroczystości!

Drużyny, które w swoich konkurencjach zajmą miejsca II i I, uzyskają tytuł Laureatów i prawo reprezentowania Polski na tegorocznych Finałach Światowych – wirtualnych albo stacjonarnych. Trenerzy tych drużyn mają obowiązek wziąć udział w wirtualnej odprawie, która odbędzie się o 20:00 w poniedziałek, 4 kwietnia, na platformie MS Teams (linki roześlemy pocztą elektroniczną).

Skip to content