CEREMONIA FINAŁOWA

KTO, GDZIE I KIEDY?

Kto: Drużyny, trenerzy, wolontariusze i kibice. Wstęp wyłącznie z biletami

Gdzie: Polsat Plus Arena Gdynia 

Kiedy: niedziela, 07.04.2024, wpuszczamy od 18:00, zaczynamy ok. 18:30, kończymy ok. 21:00

WAŻNE ZASADY

Nie bierzcie toreb ani plecaków (będą kontrolowane przy wejściu, a to spowolni kolejkę). Nie wolno wnieść nic szklanego, łatwopalnego ani ostrego, a przedmioty sporne mogą zostać zarekwirowane. 

Trzeba mieć bilet, który pozwala zająć konkretne miejsce (sektor, rząd, krzesło). Nie wolno przesiadać się i biegać po hali – zaś bilet należy zachować do kontroli.

Słuchajcie zaleceń szeryfów i ochrony.

Gdyby ktoś poczuł się źle i potrzebna była pierwsza pomoc – poproście szeryfa o wezwanie ratownika medycznego. Dyżur pełni Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR.

Otrzymane w Rejestracji światełka przypnijcie sobie do smyczek na szyjach i włączcie dopiero na miejscu.

EMOCJE I WYNIKI

W ten wyjątkowy wieczór poczujemy, że marzymy, myślimy, tworzymy – razem. Uroczysta atmosfera i efektowna oprawa podkreślą, że w Odysei Umysłu droga jest ważniejsza niż cel – i właśnie dlatego każdy odyseusz jest Zwycięzcą

Przygotowaliśmy atrakcje i niespodzianki, więc warto zostać do końca

Kto uzyska tytuł Laureatów Finału? 

W konkurencjach niepodzielonych na ligi – zespoły, które zajmą miejsca 1. oraz 2. 

W konkurencji podzielonej na ligi – zdobywcy 1. miejsca w każdej lidze. 

Wśród drużyn z IV grupy wiekowej – zdobywcy 1. miejsc w swoich konkurencjach. 

Trenerów grup uprawnionych do wyjazdu na Finały Światowe czeka obowiązkowa odprawa online – w poniedziałek (08.04) o godz. 20:00. Link do spotkania wyślemy mailem. 

E-CERTYFIKATY I E-DYPLOM

W przeciągu 5 dni od zakończenia Finału (tj. do piątku, 12.04) trenerzy wszystkich drużyn otrzymają e-mail zawierający elektroniczne blankiety certyfikatów uczestnictwa dla odyseuszy i dla siebie. Można je samemu wypełnić, wydrukować i rozdać wtedy, gdy uznacie za stosowne. Do wiadomości załączymy także wirtualny dyplom drużynowy za zajęte miejsce.

Skip to content