ATRAKCJE DLA DRUŻYN

POWITALNY PREZENCIK

W Rejestracji trenerzy dostaną dla siebie oraz drużyn finałowe identyfikatory. Dodatkiem do każdego będzie kolorowa, pamiątkowa smyczka. Niech ów drobiazg przypomina wam, że podczas tegorocznej odysei łączył nas kierunek: kreatywność!

WYJĄTKOWE WYSTĘPY

Zobaczcie, jak inne ekipy z całej Polski rozwiązały aktualne problemy. Co zrobi na was największe wrażenie, co zaskoczy, a co zainspiruje na przyszłość?

SPOTKANIE Z OMEREM

Z radością spotka się z wami szop Omer – maskotka i uosobienie Odysei Umysłu. Przytulcie go, przybijcie „czwóreczki”, no i strzelcie fotkę do drużynowego albumu!

WIZYTA W SZOP SHOPIE

Wpadajcie na sztosowy szoping! Kozackie kubki, konkret koszulki, czaderskie czapki, bajeranckie breloki, odlotowe oksy, worki na wypasie i inne superanckie suweniry – czekają na nowych właścicieli. Znajdzie się coś dla każdego i na każdą kieszeń.

DRUŻYNA KUMPELSKA

Ekipy, które wyraziły taką chęć, połączymy w pary, czyli Drużyny Kumpelskie. Kumple są w podobnym wieku, ale nie są waszymi konkurentami. Poznajcie nowych ziomków z odysejową zajawką: razem jest raźniej, fajniej i weselej!

IMMERGAS PARTY

Epicki wieczór rekreacyjno-integracyjny – możliwy dzięki cudownym przyjaciołom z Immergas Polska. Strefa Rozgrzewającej Zabawy to tańce, gry, napoje i przekąski. Strefa Energooszczędnego Relaksu to łamigłówki i chillout. Strefa Kreatywności Odnawialnej to przestrzeń dla trenerów. Gorrrąco zapraszamy!

CEREMONIA FINAŁOWA

Spektakularne ukoronowanie wspólnych osiągnięć, które przypomni, że w Odysei każdy jest Zwycięzcą. Unikatowy klimat, światła i dźwięk, emocje i niespodzianki… Ceremonię trudno opisać – lepiej przeżyć ją osobiście!

Skip to content