2022-logo

ATRAKCJE DLA DRUŻYN

Powitalny upominek: specjalna smyczka z limitowanej edycji

Meldując się w Rejestracji, trenerzy otrzymają dla siebie i odyseuszy identyfikatory – każdy zawieszony na kolorowej smyczce. Niech ten drobiazg przypomina wam o więzi łączącej plemię marzycieli, myślicieli i twórców!

Wyjątkowe występy: zobaczcie, czego dokonali inni!

Przekonajcie się, jak ponad 200 drużyn z całej Polski rozwiązało tegoroczne Problemy Długoterminowe. Ciekawe, co zrobi na was największe wrażenie, co zaskoczy, a co zainspiruje na przyszłość?

Spotkanie z Omerem: pozytywny przytulas i foto z szopem

Macie okazję na żywo spotkać sympatycznego szopa Omera, czyli uosobienie Odysei Umysłu. Uściskajcie go, przybijcie z nim „czwóreczki” i nie zapomnijcie o cyknięciu zdjęcia do drużynowego albumu!

Drużyna Kumpelska: poznajcie ludzi z podobną zajawką!

Finał to znakomita okazja do zawarcia nowych znajomości. Żeby wam to ułatwić, połączymy zespoły w pary – czyli Drużyny Kumpelskie. Wasi kumple będą w podobnym wieku, ale nie będą waszymi konkurentami. Spędźcie ze sobą trochę czasu na Finale – razem będzie raźniej, fajniej i weselej!

Szoping w Szop Shopie: pełna paleta perełek na pamiątkę i na prezent

Wśród odysejowych gadżetów każdy znajdzie coś dla siebie i dla bliskich. W ofercie będą hity takie jak pinsy, skarpetki, czapki, torby, maskotki, długopisy, ołówki, frisbee, koszulki i inne kreatywne suweniry!

Wieczór Rekreacyjno-Integracyjny: czas na relaks i szaloną zabawę!

Moc atrakcji – do wyboru, do koloru: różnorodne przekąski, DJ i muzyka, energetyczni animatorzy i taneczny szał, wielkoformatowe gry, dla spragnionych chwili oddechu – łamigłówki i malowanki w Strefie Spokoju, a dla trenerów i wolontariuszy nastrojowa przestrzeń, w której można odpocząć i porozmawiać przy pysznym jedzeniu.

Ceremonia Finałowa: uroczyste ukoronowanie tegorocznej przygody

Spektakularne podsumowanie wspólnych osiągnięć, które przypomni, że w Odysei Umysłu każdy jest Zwycięzcą. Niepowtarzalny klimat, światła i dźwięk, emocje i niespodzianki… Ceremonię trudno opisać słowami – najlepiej przeżyć ją osobiście!

Skip to content