ATRAKCJE DLA DRUŻYN

POWITALNY PREZENCIK

W Rejestracji trenerzy dostaną dla siebie oraz drużyn finałowe identyfikatory. Przy każdym jest kolorowa smyczka – niech ów drobny upominek przypomina wam o atutach, jakie w tym sezonie odkryliście w sobie i pokazaliście innym!

WYJĄTKOWE WYSTĘPY

Zobaczcie, jak inne ekipy rozwiązały aktualne problemy. Co zrobi na was wrażenie, co zaskoczy, a co zainspiruje na przyszłość?

SPOTKANIE Z OMEREM

Z radością spotka się z wami szop Omer – maskotka i uosobienie Odysei Umysłu. Przytulcie go, przybijcie „czwóreczki”, no i strzelcie fotkę do drużynowego albumu!

PAMIĄTKOWE MEDALE

W Odysei Umysłu każdy jest Zwycięzcą. Nauka nowych rzeczy, włożony wysiłek, pokonane trudności, twórcze dokonania oraz wyciągnięte wnioski – oto dowody, że spisaliście się na medal! 

WIZYTA W SZOP SHOPIE

Wpadajcie na sztosowy szoping! Kozackie kubki, konkret koszulki, czaderskie czapki, bombowe bandany, totalne torby, stylowe skarpety i inne superanckie suweniry – czekają na nowych właścicieli. Znajdzie się coś dla każdego i na każdą kieszeń.

IMMERGAS PARTY

Epicki wieczór rekreacyjno-integracyjny – możliwy dzięki cudownym przyjaciołom z Immergas Polska. Strefa Rozgrzewającej Zabawy to tańce, gry, napoje i przekąski. Strefa Energooszczędnego Relaksu to łamigłówki i chillout. Strefa Kreatywności Odnawialnej to przestrzeń dla trenerów. Gorrrąco zapraszamy! 

CEREMONIA FINAŁOWA

Spektakularne ukoronowanie wspólnych osiągnięć, które zostaje w pamięci na lata. Unikatowy klimat, światła i dźwięk, emocje i niespodzianki… Ceremonię trudno opisać – lepiej przeżyć ją osobiście! 

Skip to content